Çağrı Merkezi Ortaca

Bölge Beyaz Eşya Servisi teknik ekibimiz sizlere her zaman olduğu gibi garantili ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile yardımcı olmaya devam etmektedir. Hem mutfakta hem de banyoda yoğun bir şekilde kullanılan beyaz eşyaların ne zaman nasıl bir arıza ortaya çıkaracağı bilinmez. Çünkü cihazlarınıza bakım yaptırsanız dahi bazı zamanlar elektrik ya da parça ile ilgili sorunlar aniden ortaya çıkabilmektedir.

Günlük ihtiyaçların karşılanması adına beyaz eşyalar sık bir şekilde kullanıldığından herhangi bir tekleme ya da arızada sizin de işleriniz zora girecektir. 20 yıllık bir deneyim ile beyaz eşya markanız ne olursa olsun sizlere yerinde, garantili ve hesaplı bakım sunmaktayız.

Buzdolabı servisi; evinize aldığınız buzdolaplarının markası ne olursa olsun düzenli aralıklarla yaptırmanız gereken bakım ve onarım hizmetidir. Eğer ki buzdolabınız normal sesleri dışında farklı ve sesler çıkarıyorsa, raflıklar arasında ısınma problemi gibi durumlar ortaya çıkıyorsa mutlaka bize ulaşmanızı öneriyoruz. Çünkü ortaya çıkan bu durumun düzeltilmemesi ilerleyen süreçlerde eşyalarınızın tamamen bozulmasına sebep olabilir

Çamaşır makinelerinin çalışma prensibi beyaz eşya sınıfına giren diğer eşyalara nazaran biraz daha farklıdır. Çamaşır makinesinin yıkama, durulama ve kurutma gibi aşamaları söz konusudur. Bu aşamalar belli bir sıra izleyerek çalışıyor. Yani çamaşır makinesinin sağlığı için yıllık veya 6 ayda bir de olsa düzenli bakım ve onarımlarının yapılması gerekiyor. Aksi takdirde periyodik bir şekilde yapılmayan bakımlar, eşyalarınızın tamamen bozulmasına sebebiyet verebiliyor.

Bulaşık makineleriniz her ne kadar uzun ömürlü olsa da bir problemle karşılaşmayacağınız anlamına gelmiyor. Ne yazık ki bazen her şey yolunda giderken ve makineniz çok iyi performans gösterirken aniden bir sorun ortaya çıkabiliyor. Ancak bu durumda panik yapmanıza hiç gerek yok! Gelişen teknolojisi sayesinde artan bakım hizmetleri tam da bu sorunları ortadan kaldırmak için hizmet veriyor.